ייעוץ לניהול

הקמת מערכות ניהול איכות

שוק תעשיית התעופה, החלל והבטחון עובר בשנים האחרונות שינויים רבים בכל הקשור לעמידה בסטנדרטים אחידים של איכות.

הטמעת יישום תקן ניהול האיכות AS9100 הפך להיות הכרח לכל חברה המספקת מוצרים לחברות כמו התעשיה האווירית, רפא"ל, אלביט, BOIENG, AIRBUS, GE, HONEYWELL. יועצי החברה ילוו אתכם בכל תהליך ההתעדה לתקן משלב האפיון דרך ההטמעה ועד קבלת התעודה.

שיפור תהליכים

תהליך של שינוי ארגוני לתרבות של שיפור מתמיד מתחיל ומסתיים באנשים. בפתרונות איי.קיו משלבים אנשי מקצוע מתחום הפיתוח הארגוני בשילוב מהנדסי תעשיה וניהול לצורך ליווי והטמעת תהליכים וליצירת שינויים ברי קיימא. התהליך כולל בניית אסטרטגית שיפור מתמיד המשלבת מיפוי תהליכים קריטיים וסיוע בבחירת כלים מתאימים מתעשיות התעופה להובלת תהליכי שיפור.

המשכיות עסקית

לאור אי הוודאות האיזורית גוברת לאחרונה הדרישה ליישום התקן ISO 22301:2012 בעיקר מצד יצרני תעופה מחו"ל הדואגים להמשך אספקה שוטפת של פריטים ומערכות מכלל הספקים הקריטיים.

אימוץ התקן מאשפר לארגונים להעריך ולנתח את האיומים הרלוונטים לתחום עיסוקו במסגרת תהליך ניהול סיכונים ובניית אסטרטגיה ותוכניות אופרטיביות להתמודדות עם הסיכונים.

הטמעת תהליכי ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הוא תהליך ניהולי אסטרטגי ומטרתו לזהות סיכונים פוטנציאליים, להעריך את מידת היתכנותם, חומרת השפעתם והיכולת לאתר אותם לפני התרחשותם. ניהול סיכונים אפקטיבי יכול לשפר את תכנון מימוש המוצר ואת קבלת ההחלטות של הארגון. מטרת תהליך ניהול הסיכונים היא להפחית את השפעת הסיכונים על השגת היעדים, באמצעות קביעת פעולות מונעות לסיכונים בעלי פוטנציאל גבוה להתממש. תהליך הייעוץ כולל אבחון ובחירת שיטות לניהול הסיכונים בארגון כגון PFMEA, ביצוע הדרכות וליווי הטמעת היישום.

Please reload

כל הזכויות שמורות לפתרונות איי קיו 2016

072-2201888